W środowisku branżowym jesteśmy  określani jako profesjonaliści w swoim fachu,  osoby z charyzmą a przede wszystkim pełne pasji do muzyki.  Możemy śmiało powiedzieć, że pomimo indywidualizmu jaki jest szczególnie widoczny w branży muzycznej udało nam się stworzyć bardzo zgrany zespół szkoleniowo- eventowy.

To wszystko dzięki zamiłowaniu do dźwięków,  wspólnemu celowi jaki nam przyświeca.  Poprzez muzykę połączoną z treningiem personalnym pragniemy wydobyć z Państwa pracowników wszystko co najlepsze a będzie to wybuchowa mieszanka emocjonalna począwszy od nastroju  melancholii po porywającą ekspresję.  Państwo  natomiast mają możliwość wyboru  trenera z których chcą współpracować.

Piotr Pawłowski

Piotr Pawłowski fot. Tomasz Wiech

„Czy istnieje synergia pomiędzy biznesem a tworzeniem muzyki? Dla mnie to pytanie retoryczne – nie ma i nie wyobrażam sobie dnia bez skomponowania nowej muzycznej frazy, tak samo jak nie  mam dla mnie dnia wolnego od pracy od chwili gdy stałem się przedsiębiorcą.  Jedno zawsze napędza drugie. Gdybym nie potrafił przekuwać własnej  kreatywności w muzyce na sukces  w biznesie, nie wymyśliłbym tej niestandardowej  usługi”.

Piotr Pawłowski, założyciel Future Time Doradztwo Personalne, 25 lat doświadczenia w biznesie (w tym 12 lat jako dyrektor HR),  kompozytor, autor tekstów dla czterech zespołów rockowych, w których sam gra lub grał (Made inPoland, Odkryta Ameryka, Heart&Soul, The Shipyard).

Dzięki nieustannemu przebywaniu na granicy dwóch światów business/muzyka) Piotr np. wszelkie zmiany w zespołach muzycznych nazywa RESTRUKTURYZACJAMI. Często też zaskakuje gitarzystów stwierdzeniami typu “twój sound gitary trzeba ZDYWERSYFIKOWAĆ“. A z drugiej strony nasi klienci słyszą z ust Piotra “w tym projekcie rekrutacyjnym na pewno nie będzie DELAYA” czy “procesy w firmie musimy wspólnie ZHARMONIZOWAĆ.”

[ezcol_1third]

Sławomir Ciesielski


“Wybrałem perkusję, bo wydawała mi się najbardziej … zabawna ze wszystkich instrumentów. Nigdy nie traktowałem instrumentu jak przedmiot do prześcigania się w karkołomnych popisach, choć wiele czasu poświęcałem i poświęcam na to, by wydobyć z niego to, co wydaje mi się najlepsze. Istotniejszy dla mnie jest jednak sam fakt uczestniczenia w procesie tworzenia muzyki i wtopienie się w całość, niż udowadnianie jakim to ja jestem świetnym perkusistą.”

Sławomir Ciesielski – na jego charakterystyczną grę na perkusji i chórki wokalne biją serca tysięcy fanów niezapomnianej Republiki. Sławek grał w tym zespole od czasów, gdy nazywali się jeszcze Res Publica. Jest człowiekiem wyjątkowo cierpliwym, o niezwykłym talencie pedagogicznym. Potrafi właściwie zagrać na wszystkim, nawet jeśli jest to stara beczka:). Pasjonuje się rysunkami naskalnymi.

Michał Młyniec

Michał Młyniec

“W momencie gdy świadomie zacząłem obcować z muzyką, uderzyła mnie myśl, że muszę zostać zawodowym muzykiem. Muszę robić to, co Ci wszyscy rockmani, których słuchałem. Plan ten konsekwentnie realizuję do dziś.

Jestem nałogowym muzykiem, choruję, gdy nie mogę zagrać koncertu, muszę mieć kontakt z dźwiękami, gram na dwóch instrumentach, które są od siebie zupełnie inne – do grania na perkusji doszła gra na basie. Oswajanie ludzi ze światem muzyki od tej drugiej strony będzie dla mnie kolejną formą oddawania się tej pasji.”

Michał Młyniec – muzyk, kompozytor wielu rockowych i funkowych zespołów, grał dla wielotysięcznej widowni w całej Polsce, występował w wielu programach telewizyjnych (TVP2, TVN, POLSAT). Sekcja rytmiczna w jednej osobie, w wolnym czasie pracuje w biznesie shippingowym oraz jako sternik motorowodny.

Łukasz Klaus


Z zawodu prawdziwy magister perkusji, choć jego umiejętności sugerowałyby posiadanie co najmniej habilitacji w tej dziedzinie. Jego grę słychać na wielu polskich płytach (Cool Kids of Death, NOT, Heart&Soul, Sztywny Pal Azji, a nawet…. Ich Troje). Łukasz praktycznie zawsze jest w pracy – kiedy przemieszcza się po kraju ze słuchawkami na uszach uczy się partii perkusyjnych, które gościnnie ma zagrać np. z artystką IN-GRID,  którą zobaczy pierwszy raz  dopiero na scenie.

[/ezcol_1third] [ezcol_1third]

Michał  “Goran” Miegoń


Dla mnie  muzyka to nie tylko uniwersalny język świata, to możliwość kreowania swojego własnego świata do którego bardzo fajnie jest zapraszać innych ! Poza tym znam się na topografii Trójmiasta. Jestem najmłodszym członkiem Koła Starych Gdynian, pasjonatem wszelkich rzeczek, potoków i miłośnikiem dobrych potraw. Mówią o mnie  chodząca bomba energetyczna. Muzyk (Gitara, Bas, Instrumenty Elektroniczne, Głos), kompozytor, producent muzyczny, animator, tekściarz.

Michał “Goran” Miegoń-(gitara, bas, instrumenty elektroniczne, głos), kompozytor, producent muzyczny, animator, tekściarz.  Tytan pracy  występuje w formacjach Kiev Office, The Shipyard, Bubble Chamber, Karol Schwarz All Stars, Sunday Pagans

Twórca projektu performerskiego Khad!Affi odsłaniającego nieznaną i metafizyczną stronę życia klubowego w Trójmieście. Nominowany w 2012 do Nagrody Miasta Gdańsk dla Młodych Twórców w dziedzinie Kultury.

Wojtek Michalec


“Każde dziecko ma swoich bohaterów. Moimi byli długowłosi rockmani z okładek winylowych płyt rodziców. Wiara w to, że muzyka jest przepustką do ciekawszego, fajniejszego świata sprawiła, że w wieku 12 lat wydałem całe oszczędności na rosyjską gitarę akustyczną a całe dorosłe życie z powodzeniem nagrywam płyty i koncertuję z moimi zespołami podróżując po Polsce i Europie.”

Wojtek Michalec, rocznik ‘78, łódzki gitarzysta i basista na stałe w takich składach jak Cool Kids of Death, Marynarze Łodzi, czy warszawskie Mięśnie z Natalią Sikorą i kilku innych mniej znanych autorskich projektach. Współpracował z wieloma artystami z polski i nie tylko. Doświadczony muzyk, koncertował na większości polskich scen, łącznie z największymi festiwalami a także poza jej granicami (Anglia, Czechy, Węgry, Austria, Niemcy, Litwa, Francja, Holandia, Izrael) Kompozytor i współkompozytor muzyki filmowej i reklamowej.

[/ezcol_1third] [ezcol_1third_end]

Sławomir Leniart

fot. Bartek Janiczek/Dunvael Photography

Gitarzysta, kompozytor, również muzyki reklamowej i producent, współpracujący m.in. z Made in Poland, Agressiva 69, Pawłem Kowalczykiem czy Pati Yang. Razem z Bodkiem Pezdą są producentami  albumu „Heart & Soul”, nagranego przez supergrupę sceny alternatywnej, w skład której wchodzi wielu zaprzyjaźnionych  muzyków.

Lider własnego projektu 2Cresky. Brzmienia zazdroszczą mu wszyscy koledzy po fachu, którym bliska jest jednocześnie przestrzeń i twarde, monumentalne riffy gitarowe. Ma niezwykłe poczucie humoru, dzięki któremu znakomicie jest w stanie rozładować każde napięcie w zespole. Lubi komentować bieżące wydarzenia i jego pointy zazwyczaj miażdżą.

Bodek Pezda

fot. Bartek Janiczek /Dunvael Photography

Klawiszowiec, kompozytor  ( w tym muzyki reklamowej) i producent, główny autor sukcesu zespołu Agressiva 69. W swojej karierze wspierał swoim talentem nie tylko niszowych artystów – współpracował m.in. z Edytą Bartosiewicz.  Producent albumu „Heart  & Soul”, w którym kilkoro muzyków zaprezentowało własny wybór utworów  brytyjskiej legendy – Joy Divison.

Jest także właścicielem firmy fonograficznej 2.47 Records. Być może to właśnie u niego będziecie chcieli wydać swoją pierwszą płytą, kiedy złapiecie bakcyla? Pomimo, iż skończył bankowość i ekonomię inwestycji pierwsze kroki biznesowe stawiał na giełdzie płytowej “Pod Przewiązką” w Krakowie gdzie uczył się handlu płytami od 2 klasy liceum pokonując co niedzielę trasę Rzeszów – Kraków – Rzeszów.

hr-music © futuretime 2009-2019 | fot nagłówkowe: Mirosław Sosnowski